Hakkımızda

Misyonumuz & Vizyonumuz

Hakkımızda

1987 yılında kurulan Seval Şekerleme 23 yıldır ağızları tatlandıran lezzetler üretiyor. Konya Şekerciler Sanayi Sitesinde 2.000 metrekarelik modern ve hijyenik üretim tesisinde deneyimli ve alanında uzman 50 personel ile üretim yapan Seval Şekerleme ürünlerini çikolata, şekerleme ve hediyelik ürünler olmak üzere 3 grupta tüketicilere arz ediyor. Kaliteden ödün vermeden yapılan imalat felsefesi ile yıllardır Türk tüketicisinin beğenisini kazanan Seval Şekerleme dünya pazarlarında da beğenilen marka olmak için çalışmalarını sürdürüyor. 2009’da kurulan ihracat departmanı ile kısa süre içerisinde 3 kıtada 20’ye yakın ülkeye ihracat yapan Seval Şekerleme hedefini daha çok ihracat olarak belirledi. Etkin pazarlama faaliyetleri ve kaliteli ürünler ile daha çok insanı tanıştırmak hedefine yönelik başarılı çalışmalarını sürdürüyor.

Misyonumuz

3 grupta toplam 60 çeşit ürün ile tüketicilerine farklı lezzetler sunan Seval Şekerleme, daha çok bölgede, daha çok tüketiciye kaliteli ürünlerini ulaştırmak hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Vizyonumuz

Çikolata, şekerleme ve hediyelik ürünler grubunda Konya'dan Türkiye'ye yükselen bir değer olmak. Afrika ve Ortadoğu ülkelerinde alanında tanınır bir firma olmak.

Seval ÇİKOLATA Hakkında

Bizden resimler
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal